Poliüretan Enjeksiyon

Polimer maddesi ile geliştirilen poliüretan enjeksiyon sistemleri teknikleri ile izolasyon ve su yalıtımı günümüzde oldukça ilgi görmektedir.  Bu uygulamanın fiyatları işlem büyüklüğüne ve makine kullanımına göre değişmektedir. Su yalıtımı günümüzün en ihtiyaç duyduğu noktalar arasında geliyor. Özellikle aşırı yağmurlu havaların neden olduğu yağmur sularının oluşturduğu su birikintilerinin zamanla duvarlardan aşağıya inerek tüm binaya temas etmesi, asansör boşlukları ve kuyularındaki su birikintilerinin yol açtığı tüm sorunlar, binaların bodrum katları ve daha birçok yerlerdeki sorunlar en temel poliüretan enjeksiyon uygulaması teknolojisine dayanan yöntemler olarak dikkat çekiyor.

Tüm bu alanlara yönelik olması sebebiyle verilen en temel su yalıtımı çözümlerine dayanarak gerçekleştirilen çözümlerimiz çağdaş poliüretan enjeksiyon sistemleri teknolojisine dayanan makinelerimiz ile sağlamış olduğumuz çözümlerimizi oluşturmaktadır. Bu da kaliteli bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz su yalıtım sistemimize en akılcı çözümlerimiz olma özelliğini korumaktadır.

Su sızıntıları ne yazık ki birçok iş yerleri ve evlerin sıklıkla karşılaşmaya devam ettikleri problemlerden birisi olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ancak günden güne geliştirilen yeni teknikler su sızıntılarının önüne geçmek ve suyun böylelikle izole edilmesini sağlamak olduğundan dolayı hangi sorunla karşı karşıya kalınırsa kalınsın üst düzey çözümler üretilmektedir. Bu çözümlerden birisi olarak günümüzde sıra dışı bir teknik kullanılarak su yalıtımı hizmetlerinde kullanılan poliüretan malzemedir.

Poliüretan Enjeksiyon

Poliüretan Enjeksiyon

Normalde poliüretan enjeksiyon malzemenin kullanım alanları inşaat sektörünün cephe ve onarım işlemleridir. Çünkü yoğunluğu düşük olduğundan dolayı tercih edilen bu ürün bu anlamda cephe onarımlarında ya da izolasyon çalışmalarında yaygın olarak kullanılır. Aynı şeyi su yalıtımında da kullanmak ise firmamız tarafından poliüretan enjeksiyon sistemleri olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimiz arasında gelmektedir.

İzolasyon Aşaması

Firmamız tarafından su yalıtımının en iyi şekilde tamamlanması için kullanmış olduğumuz poliüretan enjeksiyon dolgulu malzemeler, su sızıntısının öncelikle kameralı yüzey görüntüleme cihazlarımızla su çatlaklarının ya da sızıntılarının kaynağını belirlemekle başlar.

Hemen arkasından belirlenen kaynağa poliüretan malzemeler enjekte edilmesi süreci alanında uzman personellerimizce başlatılarak böylelikle su yalıtımında da ustalıkla kullandığımız profesyonel ve teknik bir yalıtım ortaya konulur. Bu da kaliteden kesinlikle ödün vermeyen bir yaklaşımla tamamen kaliteli bir hizmetin her aşamada kullanılmasını sağlayan özelliği oluşturur.

Tümüyle dikkat çeken bu izolasyon safhamızdan da açık ve net olarak anlaşılacağı üzere kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an dahi ödün vermeden alanında uzmanlaşmış personellerimizle birlikte üst düzey hizmet garantisine dayanan poliüretan enjeksiyon sistemleri uygulaması yalıtım izolasyon çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Nasıl Yapılır?

Polimer teknolojimize dayanan en temel poliüretan enjeksiyon sistemleri uygulaması çözümlerimiz arasında gelmesi nedeniyle uygulamamız genellikle makinemiz ile sağlanmaktadır. İnşaat sektörünün en yenilikçi makinesi olarak yer alan söz konusu makine sistemi ile anında suyla temas ettiği zaman reaksiyona giren makine poliüretan enjeksiyon maddelerimizle su yalıtımında %90 oranında net başarı sağlayan bir çalışma ortaya koymuş oluyoruz. Ortada duran bütün bu teknik çalışmalarımız bakımından da değerlendirildiği zaman son derece kaliteli ve son derece sıra dışı hizmetler verildiği bilinmektedir. Bu verilen hizmet yaklaşımlarımız gereğince de süreklilik bilincine dayanarak gerçekleştirmiş olduğumuz en temel yaklaşımlarımızla üst düzey poliüretan enjeksiyon sistemleri çözümleri sunuyoruz.

Profesyonel Çağdaş Çözümler

Firmamızın alanına hakim olan yaklaşımıyla yürüttüğü poliüretan enjeksiyon ve  su izolasyonu süreçlerine ilişkin olarak değerlendirilebilecek söz konusu bu yaklaşımdan yola çıkıldığı zaman son derece kaliteden taviz verilmeyen bir hizmetin ortada durduğu görülmektedir. Bu ortaya konulan hizmet yaklaşımında da süreklilik halinde devam eden en temel yönler dikkate alınarak tamamen profesyonel yalıtım çalışmalarımızın oluşturulduğu ve oluşturulan tüm bu farklı ve profesyonel yaklaşımlarımız neticesinde de sürekli olarak 7/24 hizmet anlayışına dayanan kaliteli bir hizmetin verildiği dikkat çeken hususlar arasında gelmektedir.

Tümüyle ortada duran bu en temel hizmet prensibimiz bakımından değerlendirilecek olunduğunda da son derece üst düzey çalışmalara yer verildiği görülmektedir. Tümüyle de bütün bu yaklaşım tarzına dayanan unsurlarımıza bağlı olarak poliüretan enjeksiyon çalışmalarımıza dönük olarak gerçekleştirmiş olduğumuz en temel noktalarla tüm ihtiyaçları karşılamaya devam ediyoruz.

Tecrübeli Yalıtım Sistemleri

Polimer malzemeyi su yalıtımında kullanan tecrübeli firma olarak genellikle yapı sektörünün diğer alanlarında kullanılan söz konusu yalıtım çalışmalarının bu alanda da kullanılmasına karar veren mühendislik çalışmalarımız doğrultusunda daima müşterilerimizin beklentilerine karşılık veren ve müşterilerimizi en iyi şekilde memnun eden bir yapıya dayanarak poliüretan enjeksiyon sistemleri yalıtım çalışması üretmekteyiz. Üstelik aynı yalıtım ihtiyacının yeniden meydana gelmemesi için de poliüretan yalıtımında yoğunluğu düşük maddeler kullanarak kesinlikle su sızıntılarının yeniden ortaya çıkmasını kökten önlemekteyiz. Bu gayretli çalışmalarımız neticesinde de alanında tecrübeli bir yapı şirketi olmamızın verdiği sorumlulukla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bir diğer sayfamızı incelemek için linke tıklayınız. https://www.deltayapi.net/cimento-enjeksiyonu-sistemi/